مراحل تولید

مقدمه:


در این شرکت بیش از ۲۰۰ نفر نیروی انسانی زبده در سطوح مختلف فعالیت نموده و تلاش می نمایند تا با بهترین کیفیت، محصولات را تولید و در اختیار مشتریان قرار دهند.

photo_2019-03-06_15-33-37
photo_2019-03-06_11-53-34

معرفی واحدها:

واحد قالب و ابزار:

واحد قالب و ابزار شرکت فن آوران طراح و سازنده قالب های تزریق پلاستیک، دایکاست و فلزی و فیکسچرهای کنترلی منطبق با استانداردهای صنعت خودرو از تکنولوژی cadcam و نرم افزارهای تخصصی solidworks,catia و همچنین از تجهیزات مرتبط از قبیل دستگاه های CNC highSpeed در جهت طراحی و ساخت بهره مند می باشد.

cnc
cnc2

واحد مونتاژ:

نظر به اینکه رضایت مشتریان یکی از اهداف بلند مدت شرکت می باشد و جهت افزایش کیفیت محصولات، اقدام به تجهیز خطوط مونتاژ با بهترین تجهیزات مرتبط اعم از سیستم رباتیک (جهت اطمینان از عملکرد آببندی چراغ)، کنترل کلیه محصولات با تجهیزات تست نورسنجی و عملکردی نموده و از پرسنل مجرب در ایستگاه های مختلف بهره مند می باشد.

machineee

واحد آزمایشگاه:

بر اساس یک تفکر راهبردی در صنعت چراغ خودرو و با استناد به استانداردهای بین المللی نظیر: PSA,KES,ECE و JIS ، آزمایشگاه شرکت تجهیز گردیده و مرجعی برای آزمونهای شیمیایی، مکانیکی و کنترل ابعادی و عملکردی و نورسنجی می باشد.

azmayesh55

تکنولوژی های بروز :

 

با توجه به اهمیت نور چراغ خودرو این شرکت به جهت پوشش متالایزینگ قطعات، اقدام به تجهیز کردن پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه متالایزینگ از معتبر ترین شرکت های اروپا و آمریکایی نموده است.

ادا
photo_2019-03-06_16-07-17

به دلیل اینکه لنز چراغ های خودرو در شرایط محیطی در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد و همچنین احتمال برخورد اشیاء ریز به آن وجود دارد، تکنولوژی های سخت کاری به ما کمک می کند که بتوانیم لنز چراغ خودرو را مقاوم پذیر نموده تا از بروز اشکالاتی از قبیل تغییر رنگ و همچنین خط و خش جلوگیری نماید. بدین منظور این شرکت با توجه به اهمیت این موضوع اقدام به تجهیز خطوط پیشرفته با متدولوژی روز دنیا نموده و در این امر از سایر رقبا پیشی گرفته است.